INVESTIČNÉ STRIEBRO

Investičné striebro, podobne ako zlato, dokáže bezpečne uchovať hodnotu vašich peňazí. Tento drahý kov v podobe strieborných tehál, ale aj mincí, dlhodobo chráni vaše peniaze pred narastajúcou infláciou a z dlhodobého hľadiska ich zhodnocuje. Likvidita striebra je vysoká a výnosy z tejto investície nie sú zdanené. Nákup striebra je možné realizovať osobne v našich regionálnych centrách v gramážach 100 g, 250 g, 500 g a 1000 g. V ponuke máme aj strieborné investičné mince či Valcambi CombiBar.

zlaté sporenie, investovanie do zlata, nákup zlata, investičné zlato, nákup drahých kovov, nákup striebra, EPO INVEST, IBIS InGold, Golden Gates, zlaté sporenie, investovanie do zlata, poistenie domácnosti, poistenie nehnuteľnosti, poistenie auta, poistenie na hory, investovanie, druhý pilier, poistenie na dovolenku

NAŠI PARTNERI

Nákup investičného striebra od našich partnerov Valcambi a Argor Heraeus. Sme dlhoročným partnerom a priamym odberateľom týchto dvoch najväčších švajčiarskych rafinérií. V ich portfóliu nájdete zlaté, strieborné a platinové odliatky prvotriednej certifikovanej kvality.

Švajčiarska rafinéria Valcambi patrí medzi najväčšie rafinérie drahých kovov na svete. Odliatky prvotriednej kvality si môžete zakúpiť buď vo forme zlata, striebra alebo platiny. V našej ponuke nájdete okrem klasických odliatkov aj Valcambi CombiBar a CombiBar Star, ktoré si dokážete v prípade potreby deliť a predávať po 1g.

Švajčiarska rafinéria Argor Heraeus bola založená v roku 1961 a sídli v meste Mendrisio. Zameriava sa najmä na rafináciu vzácnych drahých kovov ako je zlato, striebro, platina a paládium. V roku svojho založenia bol Argor Heraeus akreditovaný Londýnskou burzou drahých kovov LBMA medzi výrobcami zlata „good delivery“. Zlaté odliatky majú rýdzosť 999/1000 (rýdze 24 karátové zlato).